ÜRETİM
İŞLEME & PAKETLEME TESİSİ

...

Hasat sonrası işleme ve paketleme tesisimize nakledilen balıklarımızın lezzetli olmalarının yanında, sağlıklı, güvenilir ve hijyenik olmalarına maksimum önem veriyor, her daim mutlak mükemmellik ve kalite hedefliyoruz.

Gıda güvenliği politikamıza, uluslararası yüksek kalite standartlarına ve hijyen kurallarına uygun olarak üretim yaptığımız işleme ve paketleme tesisimizde, her çeşit boyda balığımızı müşterilerimizin talebine göre bütün, içi temizlenmiş ya da fileto olarak hazırlıyor, geri dönüşüme uygun paketlerde depoluyoruz. İşleme süreçlerimizde, balıklarımızı fiziksel, kimyasal, biyolojik her türlü zarardan koruyacak tedbirlerin tümünü alarak gıda güvenliğini sağlıyoruz.

İzmir’de bulunan, Global GAP sertifikasına sahip, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onaylı tesisimizde, üretimimizin her aşaması uzman su ürünleri mühendislerimiz, gıda mühendislerimiz ve biyologlarımız tarafından kontrol ediliyor. Balıklarımızın tesisimize girişinden, hazırlanmalarına, işlenmelerinden paketlenmelerine, depolanmalarından dağıtımlarına kadar tüm üretim sürecini yüksek teknolojiye sahip cihaz ve sistemlerle yürütüyoruz.

Bize ulaşın

+90 232 503 57 77

info@ozsubalik.com.tr