SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
TEMİZ DENİZ

...

Temiz deniz, kaliteli balık, sağlıklı insanlar.

Denizlerimiz tüm canlıların varlıklarını sürdürülebilmesi için en önemli kaynak olmalarıyla birlikte bizim geçim kaynağımızdır. Bu yüzden denizlerimizin sürdürülebilirliği için etkin bir yönetim planı ile çalışarak onu korumaya, gelecek kuşaklara tertemiz ve masmavi bırakmaya kararlıyız.

Doğanın içinde ve onun bir parçası olarak yaşayan balıklarımızın yaşadıkları suyun fiziksel ve kimyasal kalitesini maksimumda tutmak bizim için hayati öneme sahip. Temiz Deniz ilkemizle, sorumlu bir şekilde üretim yaparken denizlerdeki balıkların da gelecek kuşaklar için sürdürülebilir olmalarını sağlıyoruz.

Bu amaçla, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi kamu kurumları, Global GAP, TSÖ gibi ilgili sertifikalandırma kuruluşları, bilim insanları ve üniversiteler ile iş birliği içerisinde çalışıyor, denizlerimizi temiz tutma konusunda sorumluluk alıyoruz.

Türkiye'nin ve AB’nin kültür balıkçılığında da belirlediği çevre standartlarına uyuyor, kullandığımız  her hammaddenin çevreye zararlı olup olmadığını analiz ediyor, çalışanlarımızı eğitiyor ve çiftliklerimizi sürekli olarak denetliyoruz. Özsu olarak, denizlerimizin sağlığını önemsiyor, çevremize ve geleceğimize yönelik karşı somut adımlar atarak dünyamıza değer katıyoruz.

Bize ulaşın

+90 232 503 57 77

info@ozsubalik.com.tr