SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BALIK REFAHI

...

Balıklarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamaları ahlaki ve etik yükümlülüğümüzdür.

Yetiştirdiğimiz balıkların biyolojik özelliklerini dikkate alarak, doğru yöntemlerle, uluslararası standartlarda üretim yapıyoruz. Balık refahına yönelik olarak geliştirdiğimiz üretim sistemimiz balıklarımıza sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturan kapsamlı bir hayvan bakım metodolojisi ve teknolojisi ile çalışır. Veterinerlerimiz, biyologlarımız, dalgıçlarımız ve teknik ekibimiz, yetiştirme sürecinin her aşamasında, deniz suyunun kalitesini, balıkların fizyolojik durumlarını, beslenmelerini ve hasat edilmelerini kontrol eder, denetler, gerektiğinde müdahale ederek iyileştirme çalışmaları yaparlar.

Balıklarımızın stressiz bir ortamda büyümelerini sağlamak için onlar henüz yavruyken dalgıçlarımızın kafeslerine girerek onlarda insana karşı bir alışkanlık kazandırmaları, sağlıklı olmaları için vitamin ve minerallerle dolu yemlerle beslenmeleri, davranışlarının 24 saat su altı kameralarıyla izlenmesi gibi biyogüvenlik prosedürlerimiz, bizim için balık refahının ne kadar önemli olduğunun göstergeleridir.

Özsu’da yöneticilerimizden, balıklarımızla doğrudan etkileşimde bulunan ekibimize kadar hepimiz balıklarımızın doğru bir şekilde bakım görmesini, sağlıklı beslenmesini ve canlı refahına uygun yaşamalarını öncelikli görevimiz olarak görüyoruz.

Bize ulaşın

+90 232 503 57 77

info@ozsubalik.com.tr