ÖZSU
İNSANLARIMIZ

...

Ortak bir hayalin peşinden koşan, büyük bir takımız.

Deniz altındaki dalgıçlarımızdan, deniz üstündeki teknik ekibimize, tesislerimizdeki mühendislerden, ofislerimizdeki yöneticilerimize hepimiz, dürüstlük, kalite, iş birliği, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik değerlerinin çevresinde toplanmış bir ekibiz. Köklerimizin, geleneklerimizin, birbirimizin, müşterilerimizin, ülkemizin, denizlerimizin ve verilen her emeğin kıymetini biliyoruz.

Dünya çapında ticari operasyonlar yürüten uluslararası bir organizasyon olarak, benzersiz kimliklerimizi, geçmişlerimizi, deneyimlerimizi ve fikirlerimizi zenginliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Çeşitliliğin farklı bakış açıları getirdiğini biliyor ve ancak farklılıklar sayesinde başarıya ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Her gün milyonlarca insana taze ve sağlıklı balıklarımızı ulaştırabilmemizin, lezzeti ve besleyiciliği yüksek bir gıdayla hayatlarında olumlu bir etki yaratmamızın tek yolunun çalışanlarımıza değer vermekten geçtiğinin farkındayız. Özsu Balık olarak, herkesin saygı gördüğü, kendisini ait hissettiği, gelişim odaklı, yüksek performansı destekleyen, kapsayıcı bir kültürü ve iş ortamını teşvik etmeye kararlıyız.

Bize ulaşın

+90 232 503 57 77

info@ozsubalik.com.tr